Araç Kiralama

Operasyonel Araç Kiralama

Ülkemiz kamu ve özel seçkin kurumlarının ,yöneticileri ve yabancı konukları için tahsis etmek istedikleri özel otomobil ve sürücü personel ihtiyaçları ,çok sayıda yerli ve yabancı marka ve son model araçlarımızla gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimizin binek uzun ve kısa dönem kiralık araç ihtiyaçlarına da çözümler sunuyoruz.

Operasyonel Araç kiralamanın size sağlayacağı avantajlar ;

  • Şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmamakta ve   şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilmektedir.
  • Kiralanan araçla ilgili düzenlenecek faturalarla  sağlanacak vergi avantajı.
  • Kiralanan araç ile ilgili tüm teknik ve yasal işlemler Markatürk tarafından yapıldığından  sizlere personel ve zamandan tasarruf imkanı sağlamaktadır.

Markatürk Filo

MARKATÜRK FİLO ile Yatırım Riskiniz Olmaz ;

İşletmenize gereken araçları kiraladığınız takdirde kira sözleşmesi bitiminde araçları geri verebilirsiniz.

Satın alma yöntemiyle araçların hemen nakde dönüştürülmesinde, araçların piyasa değerinden çok daha düşük bir bedele satılmasına sebep olur.

MARKATÜRK ; ihtiyaç duyduğunuz araç filosunun kurulumundan yönetimine ,bakım ve onarımlarından yapılması gereken tüm yasal işlemlerin gerçekleştirilmesinde sizin için en güvenilir ve en avantajlı hizmeti sunuyor.

Çözümler paketini geniş tutan MARKATÜRK FİLO KİRALAMA, firmaların tüm birimleri veya yöneticileri için araç satın alma kararını, filo kiralama sonucuna dönüştürerek farklı alternatif ve çözümleri sunuyor.

Filo kiralamayı düşünüyorsunuz ama hem güvenilir hem de avantajlı bir filo kiralama şirketi bulmakta zorlanıyorsunuz.O zaman tam size göre bir yeniliğimiz var .

Transferler

Transfer Hizmetlerimiz ;

7 gün 24 saat deneyimli personel ve geniş araç filosuyla gerçekleştirilmektedir .


Havaalanı Transferleri 

Talebinize göre binek ,minibüs veya otobüs tipi konforlu araçlarımızla siz ya da misafirleriniz havaalanından veya istenilen adresten alınarak rahat ve güvenli bir yolculuğun ardından istediğiniz adrese ulaştırılırsınız.

VIP transfer hizmeti ile yüksek profilli misafirleriniz ve sizler için mükemmel çözümler sunmaktayız .

Yabancı misafirleriniz için yabancı dil bilen deneyimli sürücülerimizle misafirlerinizin seyahatlerinde fark yaratalım .

MARKATÜRK; güleryüzlü ve alanında uzman kadrosuyla size ihtiyaç duyduğunuz konfor ve güvenli seyahat için çalışmaktadır.


Butik Transferler

Organizasyonlar ,geziler ,eğitimler ile açılışlarınızda sanat,eğlence ,şirket ve tüm etkinliklerinizde talebiniz doğrultusunda size özel bir program sunalım .

Siz de güvenli,konforlu ve size özel düzenlenen bir transferin tadını çıkarın .

İşletmenizin katılacağı fuarlarda size uygun bir program hazırlayalım .

Ekonomik alternatiflerle zamandan ve konfordan taviz vermeden transferlerinizi gerçekleştirin .