Hakkımızda

Uzun yıllara dayanan tecrübeli ekibiyle 2010 yılından itibaren MARKATÜRK SEYAHAT VE DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ adı altında faaliyetlerine devam eden firmamız  esas olarak turizm ve ulaştırma sektöründe  hizmet vermektedir. Sahip olduğu bu profesyonel tecrübeyi, sektörün hızla değişen ve gelişen ihtiyaçlarına en doğru ve güvenilir biçimde cevap verecek enerjiye sahip genç bakış açısıyla birleştirmiştir.
 
MARKATÜRK; kurumsal müşterilerinin ihtiyaçlarını Ulaştırma Hizmetleri, Araç Kiralama, Uçak Bileti Temini ve Süreci Yönetimi, Organizasyon, Tanıtım ve Danışmanlık Hizmetleri olmak üzere beş ana faaliyet alanında elit hizmet anlayışı ve eksiksiz müşteri memnuniyeti prensibine uygun olarak karşılamaktadır.

6721 Sayılı TÜRSAB/A turizm işletme belgesine sahip olan firmamız M.T.S.D TUR adıyla anılmaktadır . Ayrıca  TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi , ISO 9001:2008 ,ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007  belgelerine sahip  ve İSTAB  üyesi olan Markatürk, yönetim kadrolarınca benimsenen mükemmelliyetçi zihniyet ve yenilikçi, ilerici vizyon ile kurulduğu günden itibaren kısa süre içerisinde tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

MARKATÜRK ; Milli Eğitim Bakanlığı  'Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği 'ne uygun olarak okullara yönelik düzenlediği farklı ve eğlenceli  gezi organizasyonlarıyla eğitim camiasında da en çok tercih edilen kurumdur .

MARKATÜRK; teknik ve idari altyapısı; alanlarında uzman idari ve teknik personel kitlesi;  sektörel analiz  kabiliyeti ve geniş arz kapasitesi ile ulaştığı performans sayesinde seçkin kurumsal müşterileri tarafından adından sıkça söz ettirmektedir.

Kaliteli hizmet anlayışını her geçen gün artan tecrübesiyle hep bir adım öteye götürerek sektörde fark yaratma hedefinde olan Markatürk, isminde taşıdığı bu iddia ile alanında Türkiye’nin en önde gelen markası olmak yolundadır.